1. Hjem
  2. Våre kontorer
  3. Toten Transport AS

Toten Transport AS

Raufoss (Hovedkontor)

Ring Send e-post

Informasjon

Toten Transport AS

Raufoss (Hovedkontor)

Adresse
Hunnselvvegen, Dragerfløyten
2833 Raufoss
Norge

Bankinformasjon

Post: P.b. 48, NO-2831 Raufoss

IBAN: NO1450810667246

Bank: Den Norske Bank

Swift: DNBANOKK

Ansatte

  1. Lars Aasen

    Befrakter Oslo / Romerike (p.nr. 2000-2099)

    +47 61 15 10 61

    +47 98 25 55 07

    lars@toten-transport.no


  2. Terje Åslund

    Befrakter Sverige INN (ex. Syd-Sverige)

    +47 61 15 10 18

    +47 90 76 98 05

    terje.aaslund@toten-transport.no


  3. Torkild Bakkelund


  4. Frode Brandshaug


  5. Pawel Brzeszczynski

    Terminal-lagermedarbeider

    +47 41 76 91 69

    pawel@toten-transport.no


  6. Hilde Johansson Dahlén

    Saksbehandler Sverige/Finland/Baltikum/Containere/Spesialtransport

    +47 61 15 10 12

    +4791819186

    hilde@toten-transport.no


  7. Stian Lereng Edvardsen


  8. Tor Arne Faraas

    Terminal-lagermedarbeider

    +47 99 61 47 51

    tor-arne@toten-transport.no


  9. Merethe Finsveen

    Befrakter Møre og Romsdal/Sør-Trøndelag / Teamleder langtransport innland / Kundekontakt Natre

    +47 61 15 10 15

    +47 41 24 41 82

    merethe@toten-transport.no


  10. Joakim Andersen Fjell

    Befrakter Hadeland/Hønefoss/Hallingdal/Østerdalen/Kongsvinger/Akershus minus p.nr. 2000-2099/Hedemarken

    +47 61 15 10 74

    +47 95 22 76 07

    joakim@toten-transport.no


  11. Roar Glomstad

    Befrakter Nord Trøndelag / Nordland / Troms og Finnmark

    +47 61 15 10 40

    +47 41 65 89 50

    roar@toten-transport.no


  12. Laura Gudaityte

    Befrakter Agder / Rogaland t.o.m. Stavanger

    +47 61 15 10 93

    +47 96 68 71 06

    laura@toten-transport.no


  13. Jens Marius Gundersen

    Megler Norden (Befrakter Sverige Syd INN + Danmark UT/INN)

    +47 61 15 10 95

    +47 90 95 72 95

    marius@toten-transport.no


  14. Julieta Hambarian

    Saksbehandler Rogaland fom. Haugesund / Vestland / UT Møre og Romsdal-Sør Trøndelag / Spesialtransport/kran: Avd. 1280, 3171, 3205, og 3185 / Hunton, Block W, Eikmaskin, FLO, Stena

    +47 61 15 10 05

    +46 732 526 313

    julieta@toten-transport.no


  15. René Hanssen


  16. Paul Hennessy

    Befrakter Østfold/Ingot / Teamleder distribusjon

    +47 61 15 10 37

    +47 45 48 45 83

    paul@toten-transport.no


  17. Silje Merethe Klæthe

    Økonomimedarbeider / Controller

    +47 61 15 10 26

    silje@toten-transport.no


  18. Jan Fredrik Kvam


  19. Petter Lund

    Befrakter Sverige UT / Finland UT-INN / Baltikum / Spes.trsp. FLO

    +47 61 15 10 10

    +47 98 21 53 05

    petter@toten-transport.no


  20. Anders Montgomerie


  21. Ina Myhre

    Befrakter Valdres/Dokka/Lillehammer/Øyer/Toten/Gjøvik/Gudbrandsdalen / Kundekontakt Swegon

    +47 61 15 10 46

    +47 90 24 41 60

    ina@toten-transport.no


  22. Kim Arvid Nordby

    Terminal-lagermedarbeider

    +47 93 09 65 99

    kim-arvid@toten-transport.no


  23. Roger Nyborg

    Befrakter Traller NO+SE / Containere

    +47 61 15 10 11

    +47 91 39 25 05

    roger.nyborg@toten-transport.no


  24. Ola Bjørklund Nygård


  25. Kjetil Olsen

    Drifts/trafikksjef + Teamleder ruter-spesialtransport-tralletrekk

    +47 61 15 10 72

    +47 92 01 37 18

    kjetil@toten-transport.no


  26. Heidi Olsen

    Saksbehandler Oslo-Romerike-Distribusjon

    +47 61 15 10 42

    +47 98 68 46 77

    heidi.olsen@toten-transport.no


  27. Jan Erik Rausandaksel

    Terminal-lagermedarbeider

    +47 97 07 00 89

    JanErik@toten-transport.no


  28. Espen Rogne

    Befrakter kontinent INN (DE-AT-CH-67-68..FR) / Teamleder for grenseoverskridende gods (utland)

    +47 61 15 10 20

    +47 97 78 70 01

    espen@toten-transport.no


  29. Inge Rosvold

    Logistikk og kvalitetssjef / HMS-ansvarlig / Terminalansvarlig Raufoss-Brumunddal

    +47 61 15 10 70

    +47 97 58 72 70

    inge@toten-transport.no


  30. Sabine Sandungen

    Saksbehandler kontinent / INN Møre og Romsdal - Sør Trøndelag

    +47 61 15 10 24

    sabine@toten-transport.no


  31. Jarle Sataøen

    Befrakter Landbruksutstyr / Spesialtransport

    +47 61 15 10 77

    +47 91 60 98 79

    jarle@toten-transport.no


  32. Günter Schiemenz


  33. Arben Shala

    Terminal-lagermedarbeider

    +47 97 58 44 93

    arben@toten-transport.no


  34. Morten Skjolddal


  35. Trine Skogli

    Fakturering lager / Regnskapsmedarbeider / Purringer TT Raufoss-TT Oslo-Multisped-Trondheimsterminalen

    +47 61 15 10 23

    +47 99 03 66 16

    trine@toten-transport.no


  36. Geir Ove Skullerud

    Befrakter Buskerud / Vestfold og Telemark

    +47 61 15 10 60

    +47 91 11 54 34

    geir.ove@toten-transport.no


  37. Morten Smestad


  38. Suzana Sopa

    Terminal-lagermedarbeider

    +47 45 83 60 20

    suzana@toten-transport.no


  39. Bjørg Strandbakke

    Saksbehandler Danmark-Diehl-Kontinent / Resepsjon-Sentralbord

    +47 61 15 10 00

    +47 99 32 66 61

    sentralbord@toten-transport.no


  40. Aud Strandvik

    Saksbehandler Østfold/Buskerud/Vestf./Telem./Agder/Rogaland tom. Stavanger/INN Oslo (Hedmark)/Midt og Nord Norge/Traller NO

    +47 61 15 10 32

    aud@toten-transport.no


  41. Håkon Bøhle Teslow

    Operativ terminal – og lagersjef

    +47 61 15 10 34

    +47 97 46 39 41

    hakon@toten-transport.no


  42. Per Gunnar Øvern


  43. Kai Jermund Øverstad

    Befrakter kontinent UT / kontinent INN (BE-NL-GB-FR-IT-ES-PT) / Diehl / Traller kontinent

    +47 61 15 10 68

    +47 40 23 61 64

    kai@toten-transport.no