1. Hjem
  2. Våre kontorer
  3. Toten Transport Oslo AS

Toten Transport Oslo AS

Oslo

Ring Send e-post

Informasjon

Toten Transport Oslo AS

Oslo

Adresse
Jernkroken 16
NO-0976 Oslo
Norway

Bankinformasjon

Post: P.b. 58 Haugenstua, NO-0915 Oslo

IBAN: NO7350810668706

Bank: Den Norske Bank

Swift: DNBANOKK

Ansatte

  1. Ramūnas Belevičius

    Befrakter Import/eksport LT, Import CZ/PL/SK/TR

    +47 22 05 32 67

    +47 90 20 10 10

    ramunas@toten-transport.no


  2. Hans Lorens Berg


  3. Bente Davidsen

    Central Taxfree Officer / Import LV/EE

    +47 23 00 20 02

    +47 97 58 58 61

    bente.davidsen@toten-transport.no


  4. Ulises Garay

    Fortolling/Sjø/Befrakter innland

    +47 22 05 32 63

    +47 46 74 14 07

    ulises@toten-transport.no


  5. Idar Kristiansen


  6. Haakon Larssen


  7. Torunn Lund

    Backoffice / EyeShare / Lagerstyring kaffe/fakturering

    +47 22 05 32 68

    torunn.lund@toten-transport.no


  8. Wenche Løland

    Megler Import/Eksport Spania, Portugal, Frankrike

    +47 23 16 30 78

    +47 488 988 92

    wenche@toten-transport.no


  9. Andreas Løland


  10. Nina Martila

    Avdelingsleder Backoffice / EyeShare

    +47 23 16 30 69

    +47 91 87 04 70

    nina.martila@toten-transport.no


  11. Thanh Nguyen

    Befrakter Import Export NL/BE/CH/AT/UK

    +47 23 00 20 05/08

    +47 90 03 95 36

    thanh@toten-transport.no


  12. Lars Nielsen


  13. Markus Nybakk

    Agentavregning / Div. avstemminger

    +47 23 00 20 04

    markus@toten-transport.no


  14. Arild Nybakk

    Økonomisjef / Regnskap / Betalinger / Agentavregning / Purringer utland

    +47 22 05 32 70

    +47 91 35 02 76

    arild@toten-transport.no


  15. Nicholas Paulsen


  16. Christiane Schalkowsky


  17. Robert Skaugrud


  18. Arnstein Skovereng

    Back Office / Fakturering innland / Lagerkunder / Orona heiser

    +47 23 16 30 60

    +47 45 51 23 40

    arnstein@toten-transport.no


  19. Jeanine Steeger

    Befrakter Import/eksport SE/DK/FI, Eksport LV/EE

    +47 22 05 32 69

    +47 41 21 05 94

    jeanine.steeger@toten-transport.no


  20. Marianne Thøgersen


  21. Hong Tran

    Befrakter Import Tyskland, Italia

    +47 23 00 20 07

    hong@toten-transport.no